PREMIERA 16.07.2021

To historia owiana mroczną tajemnicą opowieść o zdarzeniach, które nigdy nie powinny mieć miejsca…
book-1-min
Połączyło ich coś wyjątkowego. Coś zupełnie innego niż zwykłe zauroczenie. Coś dużo bardziej intensywnego niż seks. Coś, co zdarza się tak naprawdę tylko raz w życiu.
On – prezes dużej firmy logistycznej i ona – ceniona na rynku przedstawicielka handlowa. Oboje z bagażem przykrych doświadczeń i ciągnących się za nimi przez lata dramatów. Czy zdołają zaufać sobie na tyle, żeby zbudować szczęśliwy związek? Kiedy Damian orientuje się, że Weronika znaczy dla niego o wiele więcej, niż mógł przypuszczać, ona ucieka nagle bez słowa i zostawia go, jak gdyby nigdy nie istniał. Młody biznesmen nie potrafi zrozumieć, dlaczego jego ukochana złamała daną mu obietnicę. Nie ma pojęcia, że Weronika była świadkiem czegoś, co całkowicie zmieniło okoliczności ich związku.
Czy Damianowi uda się odzyskać Weronikę? Kiedy wszystko wydaje się być na dobrej drodze do szczęścia – demony z przeszłości Damiana nieoczekiwanie upomną się o swoje.
Weronika i Damian nie mają pojęcia, jak wysoką cenę przyjdzie im wkrótce zapłacić.

Przeczytaj fragment

(…) za każdym razem przed oczami mam twarz Weroniki i wpatrujące się we mnie wielkie niebieskie oczy. Ta wizja pozwala mi na chwilę osiągnąć upragnione spełnienie. Odnoszę wrażenie, że tylko po to, żebym za moment jeszcze silniej odczuwał żal i rozczarowanie, że to nie jej twarz i nie jej oczy patrzą na mnie z pożądaniem. I wiem, że to jest chore. Po prostu kurewsko popieprzone. I nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje.

Zawrotna akcja, namiętne sceny, silne emocje pozostaną z tobą na długo.

Sprawdź, jak skończy się ta historia!