Emocje, których nie zapomnisz...

KSIĄŻKA DRUKOWANA

MONIKA KACPRZYK

Obiecaj, ze warto

To historia owiana mroczną tajemnicą opowieść o zdarzeniach, które nigdy nie powinny mieć miejsca…

39,90 pln
najniższa cena z 30 dni

39,90 pln
najniższa cena z 30 dni

"Obiecaj mi. Obiecaj mi, ze warto..."

Połączyło ich coś wyjątkowego. Coś zupełnie innego niż zwykłe zauroczenie. Coś dużo bardziej intensywnego niż seks. Coś, co zdarza się tak naprawdę tylko raz w życiu.
On – prezes dużej firmy logistycznej i ona – ceniona na rynku przedstawicielka handlowa. Oboje z bagażem przykrych doświadczeń i ciągnących się za nimi przez lata dramatów. Czy zdołają zaufać sobie na tyle, żeby zbudować szczęśliwy związek? Kiedy Damian orientuje się, że Weronika znaczy dla niego o wiele więcej, niż mógł przypuszczać, ona ucieka nagle bez słowa i zostawia go, jak gdyby nigdy nie istniał. Młody biznesmen nie potrafi zrozumieć, dlaczego jego ukochana złamała daną mu obietnicę. Nie ma pojęcia, że Weronika była świadkiem czegoś, co całkowicie zmieniło okoliczności ich związku.
Czy Damianowi uda się odzyskać Weronikę? Kiedy wszystko wydaje się być na dobrej drodze do szczęścia – demony z przeszłości Damiana nieoczekiwanie upomną się o swoje.
Weronika i Damian nie mają pojęcia, jak wysoką cenę przyjdzie im wkrótce zapłacić.

Książka już dostępna w sprzedaży!

OD AUTORKI

Tak naprawdę ta książka nigdy nie miała powstać…
Powieść Zawarte na zawsze, która była moim debiutem, wydałam w listopadzie 2020 roku. To miał być tylko epizod w życiorysie, spełnienie tego, o czym skrycie marzyłam od wielu, wielu lat.
Ale jak widać rozpędzonej machiny nie da się tak łatwo zatrzymać…
Dziękuję za natchnienie i sny, którymi mnie obdarzono, bo to sprawia, że mogę pisać dla Was wszystkie te cudowne historie.
Dzięki Wam, Drodzy Czytelnicy, coś, co miało być tylko jednorazowym wydarzeniem, powoli zmienia się w sposób na życie.
Dlatego tę książkę dedykuję właśnie Wam. To dzięki Waszym cudownym recenzjom, słowom wsparcia i ogromnej życzliwości, jak również dzięki Waszej nadziei, że będą następne powieści, powstała książka Obiecaj, że warto. Dziękuję Wam z całego serca.
Dziękuję również wszystkim fachowcom, z którymi współpracowałam przy projekcie tej książki. Wasza wiedza i wsparcie na każdym etapie były dla mnie jak zawsze bezcenne.
O następnych projektach, Drodzy Czytelnicy, możecie dowiedzieć się, pozostając ze mną w kontakcie:

Zawrotna akcja, namiętne sceny, silne emocje pozostaną z tobą na długo.

Przeczytaj fragment

(…) za każdym razem przed oczami mam twarz Weroniki i wpatrujące się we mnie wielkie niebieskie oczy. Ta wizja pozwala mi na chwilę osiągnąć upragnione spełnienie. Odnoszę wrażenie, że tylko po to, żebym za moment jeszcze silniej odczuwał żal i rozczarowanie, że to nie jej twarz i nie jej oczy patrzą na mnie z pożądaniem. I wiem, że to jest chore. Po prostu kurewsko popieprzone. I nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje.

Sprawdź jak skończy się ta historia!

O AUTORCE

Zadebiutowała w listopadzie 2020 roku powieścią „Zawarte na zawsze”, miłośniczka dobrego życia i szybkiej jazdy. Pisze dla osób, które czytają dla rozrywki. Z wykształcenia humanistka i ekonomistka, co skutkuje tym, że na pełen etat poświęca się zarządzaniu i finansom, a na pół etatu – z pasji pisze książki o miłości. Kocha zwierzęta i pracę w ogrodzie. Uważa, że człowiek powinien jak najwięcej poznać, doświadczyć i spróbować. Dlatego jej życie to nieustająca podróż, którą smakuje po swojemu – z reguły spóźniona, niepoprawna marzycielka, z listą zaległych spraw, ale za to spełniona, z uśmiechem na ustach, pełna wiary w oczekiwaniu na kolejne dobre i szczęśliwe dni…

Recenzja

„Obiecaj mi. Obiecaj mi, że warto”
„Powiedziała mi wyraźnie, że nie ma zamiaru wdawać się w romans ze mną, ale jej ciało mówi mi coś zupełnie innego. Muszę ją jakoś przekonać. Nie mam pojęcia dlaczego się tak boi.”
„Dla dzieci wszystko jest takie oczywiste i wykonalne. To dorosłość nas zmienia, to ona zakłada nam maski, uczy powściągliwości i ograniczeń. Dlatego zawsze tak bardzo bałam się dorosnąć”
„..Ale nie winię jej za to. Ja też mam przecież swoje demony i mroczne tajemnice, z których nikomu się nie zwierzam” „I mam nadzieję, że czas, jedyny miernik tej drogi, będzie naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem”
Damian i Paweł to właściciele firmy ProDemLogistic. Damian podczas spotkania zauważa piękną dziewczynę. Obiecał że ją odnajdzie. Ona będzie czekać na ten moment. Firma mężczyzn wysyła kobiecie ofertę pracy w ich firmie. Weronika kocha swoją pracę. Jest kobietą sukcesu. Atrakcyjna, młoda kobieta ma za sobą przeszłość, która do dziś pozostawia po sobie ślad. Nieudane związki, rozczarowania – to ich codzienność. Sukces w karierze nie idzie w parze z sukcesem w miłości.
Jestem totalnie rozwalona. Moja głowa jest rozwalona. Odbije się to kacem książkowym. Ale wiecie co? Ja lubię mieć kaca książkowego, bo wiecie, co to znaczy? To jest FENOMENALNE. My czytelnicy potrzebujmy właśnie takiej autorki.
Nie mogłam się doczekać, aż ta książka będzie w moich rękach. Nie wiedziałam kompletnie, czego się spodziewać. Pewna byłam jednego, że to nie będzie nudne i oczywiste. Przyznaję szczerze, że miałam obawy, bo książka „Zawarte na zawsze” była najlepszą książką w 2020 roku jaką przeczytałam, w dodatku debiutem. Pióro tej autorki jest nieszablonowe i wyjątkowe. Ale nic z tych rzeczy. Nie zawiodłam się, ani się nie rozczarowałam. Byłam pełna podziwu, że ta książka jest taka fantastyczna. Przepełniona życiem. Życiem realnym i normalnym. Nie znajdziemy tutaj absurdów ani przekombinowań z tekstem, czy ze scenami. Jest wszystko tak, jak być powinno. Są emocje, które nie opuszczają nas do ostatniej strony. Fantastycznie napisana powieść z perspektywy Weroniki i Damiana, piękne przejścia w myślach bohaterów, całościowo czytało się to świetnie. Weronika to pewna siebie kobieta – ona wie ile jest warta i jak dobre jest jej doświadczenie w tym co robi. Nie boi się i nie poddaje. Takich silnych bohaterek nie mamy w książkach za wiele – a ile można czytać o szarych myszkach? Kobieta, która poradzi sobie z każdym problemem. Kobieta, która udowodni, że można tak po prostu po ludzku być silną, piękną, odważną kobietą. Damian to mężczyzna, który w końcu czuje, że się wyszalał i czas by w końcu się ustatkować i nie spodziewał się że przyjdzie to do Niego tak szybko. Tylko czy wiedzą, jakie będą konsekwencje tej znajomości? Jak silna może okazać się miłość? Kiedy tak na prawdę siebie nie znają? Nie wiedzą nic o swoim życiu? Zaryzykują? A Ty zaryzykowałabyś? Tak kompletnie wszystko? Przyjdzie czas by wyłożyć karty na stół, ale czy aby nie za późno? Dodam jeszcze, że ja wam Obiecuję, że warto sięgnąć po tę książkę. Nietuzinkowa. Wyjątkowa. Scen erotycznych również nie zabrakło i tutaj muszę przyznać, że wyszło to o wiele lepiej niż w debiucie. I takie powinny być książki. Taka jak ta i jak „Zawarte na zawsze”. To jedna z niewielu książek, która zostanie w mojej głowie na długi, długi czas. Niesamowite uczucie być patronem medialnym takiej książki, bo niedługo każdy z was przekona się, że to się chce czytać. Dziękuję Monika za to że jesteś, że piszesz i za zaufanie.
Oczarowała mnie ta z pozoru prosta historia. Ale w tej książce nic nie jest proste i oczywiste. Niesamowite emocje. Konkretna dawka namiętności. Nieszablonowe pióro. Nie będziecie chcieli ostatniej strony. Nieodkładalna.
Iwona - @uwielbiam_czytac

Obiecaj, ze warto

KSIĄŻKA DRUKOWANA

JUŻ DOSTĘPNA

Ilość stron:

344

Okładka:

miękka

Cena:

+ koszt przesyłki

39,90 pln
najniższa cena z 30 dni

ZAMÓW W PAKIECIE

Obiecaj, że warto

Bo jutra nie będzie

Cena:

+ koszt przesyłki

65 pln
najniższa cena z 30 dni

Obiecaj, że warto

Zawarte na zawsze​

Cena:

+ koszt przesyłki

65 pln

60,06 pln
najniższa cena z 30 dni

79,80 pln
cena przed promocją

Zawarte na zawsze​​

Bo jutra nie będzie

Cena:

+ koszt przesyłki

65 pln
najniższa cena z 30 dni

Obiecaj, że warto

Zawarte na zawsze

Bo jutra nie będzie

Cena:

+ koszt przesyłki

99,99 pln
najniższa cena z 30 dni

FAQ