Zawrotna akcja, namietne sceny, silne emocje.

KSIĄŻKA DRUKOWANA

MONIKA KACPRZYK

Zawarte na zawsze

To historia pełna tajemnic oraz zaskakujących zwrotów akcji. Tu nic nie jest pewne... a prawda okazuje się zupełnie inna

39,90 pln
najniższa cena z 30 dni

39,90 pln
najniższa cena z 30 dni

Wszystko ma swój poczatek

Anna przyjeżdża do Warszawy, żeby rozpocząć kolejny rozdział swojego życia. Jej uroda i delikatność powodują, że od razu staje się obiektem zainteresowania wielu mężczyzn. Na swoje nieszczęście wpada również w oko przystojnemu i starszemu od niej o kilka lat Igorowi, którego pożąda wiele dziewczyn. Każda z nich chce zdobyć jego względy. Ania szybko orientuje się, że dla Igora związki z kobietami to tylko przelotne i nic nieznaczące romanse. Nie potrafi mu zaufać i nie jest zainteresowana nawiązaniem z nim bliższej znajomości. Igor okazuje się wyjątkowo uparty, ale nie wie, jaką Anna skrywa przed nim tajemnicę…
Uczucie, przed którym oboje starają się bronić, wybucha między nimi z gwałtowną siłą i jest dla nich zupełnym zaskoczeniem. Niestety, Ania nie zdaje sobie sprawy, kim tak naprawdę jest Igor. Nie ma pojęcia, że założył się z kolegami o duże pieniądze, iż uwiedzie ją jako pierwszy z nich.
Czy zrealizuje swój plan? Anna nie wie jeszcze, jak wysoką cenę przyjdzie jej za to uczucie zapłacić.

Książka już dostępna w sprzedaży!

OD AUTORKI

Ta książka powstała tak naprawdę wiele lat temu. W czasach, kiedy o self-publishingu w Polsce mało kto słyszał i nikt nie miał śmiałości prezentować szerokiej publiczności odważnych scen erotycznych drukiem.
Ze spokojem czekała w szufladzie na lepsze czasy i odpowiednią chwilę. Czy przeleżała zbyt długo? Może właśnie teraz jest ten właściwy moment? Kto wie, czas pokaże… W każdym razie ja również musiałam dojrzeć, znaleźć w sobie siłę i rozwinąć kompetencje, które pozwoliłyby mi zająć się całym procesem wydawniczym.
Musiałam też znaleźć odwagę, żeby przełamać schematy i opowiedzieć o tym, że prawdziwa miłość opiera się na prawdziwych wartościach. Historią Anny i Igora rządzą emocje, które – mam nadzieję – staną się również udziałem czytelników.

Ta książka pozostanie z Tobą na długo!

Przeczytaj fragment

– Muszę ci coś powiedzieć…
Wiedział, że jeszcze dzisiaj ją skrzywdzi. W imię czego? W imię zasad, tradycji, kultury? Żeby zjednała sobie szacunek? Patrzył na nią z taką rozpaczą, że się przestraszyła.
– Co się stało?
– Chodzi o to… – Boże, jak ma jej to wyznać? Jak wytłumaczyć? Mężczyźni nie rozmawiają z kobietami o takich sprawach, ale ona nie wie przecież, jak to wygląda. Nie jest stąd. Była wychowana w innej kulturze, innych obyczajach. – …Chodzi o to, że dzisiejsza noc…
Uśmiechnęła się.
– Chyba przesadzasz.
– Ale musisz wiedzieć, że…
– Cii… – Położyła palec na jego ustach. – Nic nie mów, dobrze? Niech to będzie dla mnie niespodzianka. A teraz idź już, bo przez ciebie się spóźnię. No już! – Zaczęła popychać go w kierunku drzwi.
Popatrzył na nią ze smutkiem. Wiedział, że się nie udało i że nic jej nie powie. Nie potrafi. Jest taka szczęśliwa, taka ufna. Bał się, że ją straci, a przecież tak bardzo jej pragnął. Tyle czasu na nią czekał.
W dniu, kiedy zobaczył ją pierwszy raz, wiedział, że zrobi wszystko, żeby była jego…

Sprawdź jak skończy się ta historia!

O AUTORCE

O AUTORCE

Debiutująca autorka, miłośniczka dobrego życia i szybkiej jazdy. Pisze dla osób, które czytają dla rozrywki.
Z wykształcenia humanistka i ekonomistka, co skutkuje tym, że na pełen etat poświęca się zarządzaniu i finansom, a na pół etatu – z pasji pisze książki o miłości. Kocha zwierzęta i pracę w ogrodzie.
Uważa, że człowiek powinien jak najwięcej poznać, doświadczyć i spróbować. Dlatego jej życie to nieustająca podróż, którą smakuje po swojemu – z reguły spóźniona, niepoprawna marzycielka, z listą zaległych spraw, ale za to spełniona, z uśmiechem na ustach, pełna wiary w oczekiwaniu na kolejne dobre i szczęśliwe dni…
O następnych projektach możecie dowiedzieć się, pozostając ze mną w kontakcie:

O książce napisali m.in.:

(te i wiele innych recenzji w oryginale na IG na profilu autorki @monikakacprzyk.autor i recenzentek)

„Zacznę od tego, że bardzo dziękuję autorce za możliwość przeczytania jej pierwszej książki. Za możliwość zrecenzowania. Już wiecie, że kocham debiuty, jak zobaczyłam tą okładkę to wiedziałam ,że musze ją mieć, muszę ją przeczytać. Intuicja podpowiadała mi, że się nie zawiodę i się nie zawiodłam. (…) Ostatnio się powtarzam i piszę w kółko „tego jeszcze nie było”… Ale takiej książki naprawdę jeszcze nie było! Wiedziałam, po prostu czułam, że to będzie coś! I było! Coś niesamowitego, pięknego! Autorka pisze świetnie, to się chce czytać, tego się nie chce odkładać! Fabuła ciekawa, ale nie zdradziłam za dużo, bo nie mogę, a uwierzcie mi, że chciałabym. Wiara, nadzieja, miłość… Wiara jest tutaj bardzo ważna. Dla Igora wiara i zasady są bardzo ważne, ale jego wiara, nie jej. Ten wątek był wspaniały. Zazdrość, brutalność, emocje. Mogłabym tak bez końca. Ale wystarczy. O tej książce musi zrobić się głośno, bo zasługuje na to treść, jak i również przepiękna okładka. Moniko dziękuję. Czekam na więcej Twoich książek, bo powinnaś pisać!”
@uwielbiam_czytac
„O. MÓJ .BOŻE! Co tu się wydarzyło? Ludzie dzwońcie pod 112 albo dajcie mi chociaż gaśnice bo zaraz spłonę! @monikakacprzyk.autor ta książka jest genialna! Normalnie majtki opadają! Nie wiem jak udało ci się to zrobić ale czyta się ją jednym zapartym tchem. Kochani tak świetnie napisanych książek niewiele miałam okazję w życiu czytać (a jak chociażby po blogu widzicie kilka ich już było). Przede wszystkim nie jest pisana ciągiem z perspektywy tylko jednego głównego bohatera z czym się jeszcze nie spotkałam – a z ich obojga dzięki czemu wiemy jaki jest ciąg wydarzeń i co się na bieżąco dzieje w ich głowach. Uważam taką formę za wręcz genialną. Zapewne słyszeliście to już niejednokrotnie o niejednej książce, ale uwierzcie mi – takiej historii jeszcze naprawdę nie było. Jest wciągająca, pełna emocji i napięcia. Mało tego, czytając, aż przez papier przebija cała gama uczuć odczuwanych przez Igora i Annę – od złości, przez szczęście, aż po smutek. Tak… niestety skutkuje to tym, że momentami miałam ochotę, któreś z nich zamordować, ale spokojnie nie miałam nikogo w pobliżu pod ręką wię co było się bez ofiar. (…) @monikakacprzyk.autor jeśli mam być szczera – naprawdę ciężko mu wierzyć, że Twój debiut. Niektórzy autorzy z wieloletnim doświadczeniem nie są w stanie stworzyć tak dobrego dzieła. Szczerze gratuluję i pisz kobieto jak najwięcej! Ewidentnie masz do tego talent! Wszystko co wydasz biorę w ciemno!”
@czarno.czerwone.cc
„Kobieto! Rozwaliłaś system tą książką! Inaczej zacząć nie potrafię! Siedzę i po prostu płonę! Jak teraz dobrać słowa? Monika Kacprzyk to debiutująca autorka, która postanowiła spełnić swoje marzenie o wydaniu książki. Jej twórczość jest przede wszystkim dla osób, które stawiają w czytaniu na rozrywkę. I ta historia była niczym rollercoaster bez trzymanki. Najpierw wzbierało napięcie, a potem puszczały hamulce! (…) „Zawarte na zawsze” to genialny debiut, który polecam przeczytać. Od początku budowane jest napięcie pomiędzy dwójką głównych bohaterów, iskry przeskakujące pomiędzy nimi doprowadzały wręcz do gorączki pożądania. Z początku jak przeczytałam romans erotyczny, to pomyślałam gdzie? Tu nie ma nic z erotyki jaką przyszło nam teraz czytać. Czy się rozczarowałam? Skądże! Bo to co zaczęło się dziać w drugiej części książki przyprawiało wręcz o rumieńce na twarzy. Jest to historia pełna gorąca, pożądania, zmysłowości i subtelności. Tak, myślę, że nawet sceny erotyczne, które odbierały zdolność oddychania miały w sobie coś subtelnego, co nie odstraszało w opisie, a wręcz pobudzało. Sama historia według mnie mówi o budowaniu przyjaźni i więzi z drugą osobą. Co było tutaj piękne, a tak bardzo w dzisiejszych czasach lekceważone, że seks jest tylko dopełnieniem bliskości w miłości. Przede wszystkim liczy się troska o drugą osobę, poczucie bezpieczeństwa, zaufanie i przyjaźń.”
@biblioteczka_kasi
„W świecie, gdzie seks staje się aktem mechanicznym, a nie intymnym uniesieniem… W świecie, gdy z pomocą grubego portfela ktoś myśli, że może dopiąć swego… W świecie, gdzie człowiek wykorzystując wszystkie swoje dupkowate atuty, kręci i nie szanuje innych zjawia się ONA. Anna Jabłońska. Dobra, piękna, delikatna i niewinna. I zaburza cały świat Igora Rozborowa (…). Porywająca historia od której nie możesz się oderwać, która skłania do refleksji i wywołuje wachlarz emocji. O różnicach klas społecznych i kulturowych, o ideologiach i interpretacji świata, o tajemnicach i walce o niezależność i oczywiście o trudnej miłości, która zrodziła się nagle i wielokrotnie przechodziła kryzys… Czy w końcu go przezwyciężyła? To jedna z tych historii o których nie można zbyt wiele powiedzieć, by nie zdradzić jej zawartości. Powinnaś jednak wiedzieć, że została napisana przez dojrzałą kobietę i to czuć w Jej piórze. Z życzeniami dobrego dnia książkę polecam. Ja z pewnością sięgnę po inne od Autorki.”
@piekielnie_grzeszne_ksiazki
„Jak przeczytałam pierwsze komentarze od osób, które przeczytały Twoją książkę, przyznam się, że myślałam, że pewnie to będzie „erotyk” a nie EROTYK. Ale! Książka okazała się totalnym zaskoczeniem dla mnie! Byłam tak sceptycznie nastawiona, ze przez 2 tygodnie przekładałam książkę z półki na stolik i ze stolika na komodę. Wybacz mi szczerość – obawiałam się, że będzie nudna – ale nigdy jeszcze w jedną noc nie przeczytałam żadnej książki natomiast od tej nie mogłam się oderwać!!! Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem całej fabuły! Realistyczność wszystkich opisanych wydarzeń jest do tego stopnia, że zastanawiałam się czy to jest fikcja literacka i talent pisarski czy może prawdziwa historia miłości dwojga ludzi. Jako że w nazwie jest erotyk – jest to jeden z najlepszych jakie czytałam a z pewnością najlepszy polskiego autora. Książka Pani X, która pewnie czytało 75% Polek może się schować na liście fikcji i pruderii. Twoja książka kochana Moniko sprawia, że czytelnik czuje się jako obserwator całego romansu. Gorące sceny są przedstawione w sposób gorący, namiętny i z klasą. Jestem pod ogromnym wrażeniem”.
@malwina_e
„Ahh co to była za książka naprawdę nie dało się jej odłożyć tak jak sugeruje napis na okładce. Pełna emocji historia, która porywa od pierwszej strony, a na końcu czujemy niedosyt. Skrywane tajemnice, niedopowiedziane słowa, budują ciągłe napięcie, przez co czyta się szybciej i szybciej aby móc rozwiązać te zagadki. Gdy tajemnice Ani wychodzą na jaw, Igor staje się innym człowiekiem i wtedy to on ma wiele tajemnic. Gdy dochodzimy do momentu, gdzie młodzi mają przeżywać swój najpiękniejszy dzień w życiu, na czytelnika spada bomba! Dosłownie, czytając wprost niedowierzałam co tam się dzieje. (…) Autorka dała nam takie emocje, że trzymają długo po skończeniu książki, ohh jestem zachwycona tą książką. Jest to debiut, a w ogóle tego nie odczułam bo książka jest świetna i życzę autorce kolejnych sukcesów. Gorąco polecam”.
@women_books

Zawarte na zawsze

KSIĄŻKA DRUKOWANA

JUŻ DOSTĘPNA

Ilość stron:

392

Okładka:

miękka

Cena:

+ koszt przesyłki

39,90 pln
najniższa cena z 30 dni

ZAMÓW W PAKIECIE

Zawarte na zawsze

Bo jutra nie będzie

Cena:

+ koszt przesyłki

65 pln
najniższa cena z 30 dni

Zawarte na zawsze​

Obiecaj, że warto

Cena:

+ koszt przesyłki

65 pln

60,06 pln
najniższa cena z 30 dni

79,80 pln
cena przed promocją

Obiecaj, że warto

Bo jutra nie będzie

Cena:

+ koszt przesyłki

65 pln
najniższa cena z 30 dni

Zawarte na zawsze

Obiecaj, że warto

Bo jutra nie będzie

Cena:

+ koszt przesyłki

99,99 pln
najniższa cena z 30 dni

FAQ