Obiecaj, że warto…

PRZEDSPRZEDAŻ

Fenomenalny
debiut!
Książka "Zawarte na zawsze" dostępna już w sprzedaży

Fenomenalny
debiut!
Książka "Zawarte na zawsze" dostępna już w sprzedaży

Kilka słów o książce

o

Zawarte na zawsze to historia pełna tajemnic oraz zaskakujących zwrotów akcji. Tu nic nie jest pewne… a prawda okazuje się zupełnie inna.

Anna przyjeżdża do Warszawy, żeby rozpocząć kolejny rozdział swojego życia. Jej uroda i delikatność powodują, że od razu staje się obiektem zainteresowania wielu mężczyzn.

Na swoje nieszczęście wpada również w oko przystojnemu i starszemu od niej o kilka lat Igorowi, którego pożąda wiele dziewczyn. Każda z nich chce zdobyć jego względy. Ania szybko orientuje się, że dla Igora związki z kobietami to tylko przelotne i nic nieznaczące romanse. Nie potrafi mu zaufać i nie jest zainteresowana nawiązaniem z nim bliższej znajomości. Igor okazuje się wyjątkowo uparty, ale nie wie, jaką Anna skrywa przed nim tajemnicę…

Uczucie, przed którym oboje starają się bronić, wybucha między nimi z gwałtowną siłą i jest dla nich zupełnym zaskoczeniem. Niestety, Ania nie zdaje sobie sprawy, kim tak naprawdę jest Igor. Nie ma pojęcia, że założył się z kolegami o duże pieniądze, iż uwiedzie ją jako pierwszy z nich. Czy zrealizuje swój plan? Anna nie wie jeszcze, jak wysoką cenę przyjdzie jej za to uczucie zapłacić.

Czytaj także
w formacie ebook

Już niebawem będzie dostępny także ebook
„Zawarte na zawsze”

O mojej debiutanckiej książce

Ta książka powstała tak naprawdę wiele lat temu. W czasach, kiedy o self-publishingu w Polsce mało kto słyszał i nikt nie miał śmiałości prezentować szerokiej publiczności odważnych scen erotycznych drukiem. Ze spokojem czekała w szufladzie na lepsze czasy i odpowiednią chwilę. Czy przeleżała zbyt długo? Może właśnie teraz jest ten właściwy moment? Kto wie, czas pokaże… W każdym razie ja również musiałam dojrzeć, znaleźć w sobie siłę i rozwinąć kompetencje, które pozwoliłyby mi zająć się całym procesem wydawniczym. Musiałam też znaleźć odwagę, żeby przełamać schematy i opowiedzieć o tym, że prawdziwa miłość opiera się na prawdziwych wartościach.

 

Historią Anny i Igora rządzą emocje, które – mam nadzieję – staną się również udziałem czytelników.

Zawrotna akcja, namiętne sceny,
silne emocje

pozostaną z tobą na długo.
Sprawdź, jak skończy się ta historia!

Monika Kacprzyk

O mnie

Debiutująca autorka, miłośniczka dobrego życia i szybkiej jazdy. Pisze dla osób, które czytają dla rozrywki. Z wykształcenia humanistka i ekonomistka, co skutkuje tym, że na pełen etat poświęca się zarządzaniu i finansom, a na pół etatu z pasji pisze książki o miłości. Kocha zwierzęta i pracę w ogrodzie.

Uważa, że człowiek powinien jak najwięcej poznać, doświadczyć i spróbować. Dlatego jej życie to nieustająca podróż, którą smakuje po swojemu – z reguły spóźniona, niepoprawna marzycielka, z listą zaległych spraw, ale za to spełniona, z uśmiechem na ustach, pełna wiary w oczekiwaniu na kolejne dobre i szczęśliwe dni…

Dziękuję serdecznie moim koleżankom: Agnieszce, Annie i Agnieszce za pomoc przy wyborze fragmentów i stylizacji, za kreatywność i pomysłowość przy tworzeniu symboliki okładki i ogromną wiarę w mój sukces. I za to, że zawsze miałyście dla mnie czas. Dziewczyny Swoją energią dopingowałyście mnie w momentach zwątpienia. Dziękuję Wam z całego serca!

Dziękuję wszystkim fachowcom, z którymi współpracowałam przy projekcie tej książki. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na oczywiste pytania, które zadawałam, i okazaną mi pomoc. To dzięki Waszej wiedzy i cierpliwości dla mojej niewiedzy ta książka mogła ujrzeć światło dzienne.

Dziękuję wszystkim moim czytelnikom za zaufanie i okazywane mi wyrazy sympatii. Wasze zaciekawienie losami bohaterów dopingowało mnie do dalszej pracy.